Mustafa Güldağı

Mustafa Güldağı

25-12-2020

14:44

1) ASELSAN, elektronik taarruz sistemi MİLKAR-3A3'ü üretti. Açılımı Milli Karıştırıcı. Bu bir devrimdir. TSK'ya 11 adet teslim edildi. Savunmada elektronik, sinyal savaş teknolojisine geçtik. Düşmanı kandırma, aldatma ve yanıltma sistemi. MİLKAR-3A3 bakın neler yapabiliyor.

2) Düşmanın haberleşmesini engelliyor. Sinyallerini karıştırıp hedef saptırıyor. Yanlış bilgi akışı gönderip kandırıyor. Her türlü frekans faaliyetlerini karıştırıyor. Elektronik taarruz yapabiliyor. Kendi haberleşme ve telsiz konuşmalarımızı koruyabiliyor.

3) Hızlı kurulum ve faaliyet özelliğine sahip. Büyük aldatma, karıştırma ve yanıltma özelliğine sahip. Ki bu özelliğinin bir kısmı şuan gizleniyor. Kilometrelerce büyük bir alanı tarayıp sinyal frekans sitemlerini çökertebiliyor. Düşmanı harekete geçmeden etkisiz hale getiriyor.

4) Bu teknolojinin olduğu ülkeye düşman çok yaklaşamıyor ve iyi saldırı yapamıyor. Düşmanı delirtiyor. Daha önce üretilen KORAL sisteminden daha fazla özelliğe sahip ve gizli. MİLKAR'dan TSK'ya şimdilik 11 adet teslim edildi ve faaliyette. Üretimi hala devam ediyor.

5) ABD'nin savunma sanayimize neden ambargo uygulandı şimdi anladınız mı? Daha neler üretildi ve üretilecek şaşacaklar. Süleyman Soylu'nun 2019'daki şu konuşması ile bitiriyorum: "Öyle şeyler üretip yapıyoruz ki,birazını sizle paylaşsak gece sabaha kadar sevinçten uyuyamazsınız."Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...