Mustafa Güldağı

Mustafa Güldağı

02-02-2021

10:39

SOROS DARBESİ NASIL OLUR? 1) Soros Yahudi asıllı Amerikalı bir finansör. Lakabı para sihirbazı. Bir uzmanlık alanı da ülkelerde isyan ve seçimle hükümet devirmek. 50'den fazla ülkede ABD adına bunu yaptı. Bunun için özel yöntemleri vardır. Maddelerle anlatalım. Paylaşın.

2) Seçimle ve isyan ile darbe görevi Soros'a verilir. Güdümlü sanatçılar bir anda eşgüdümlü olarak aktifleştirilir. Seçilmiş bir söylem üzerinde buluşturulur. Türkiye'deki sözde sanatçı sektörünün %70'i doğrudan ve dolaylı yollardan dışarıya bağlıdır.

3) Güdümlü dernek-vakıflar hareketlenir. Hiçbir şey yokken bir anda bildiri yayınlayıp eylem kararı alırlar. Soros'un birçok ülkede adam devşirmek ve operasyonda kullanmak için finans sağladığı binlerce dernek ve vakıf vardır. Fraklı misyonlarla çalışırlar. Fark edemezsiniz.

4) Araştırmalarım sonucu oluşturduğum listede Türkiye'de 2 binden fazla dernek ve vakıf doğrudan ve dolaylı yollardan dışarıya çalışıyor. Farklı kılıklar altında faaliyet yürütüyorlar. Çoğunu fark edemezsiniz. Olası bir Soros operasyonu için hazırda bekletiliyor.

5) Darbe için isyanı sembolleştirecek bir gençlik hareketi popüler hale getirilir. Üniversite gençliği gibi. Renkler, semboller belirlenir. Ülkenin geneline yayılır. Kiralık "duran adam, oturan adam, piyano çalan adamlar" isyana desteğe seferber edilir. Bir anda çıkarlar.

6) Demokrasi-özgürlük kavramları sürekli öne çıkarılır.En özgürlükçü ülkede bile özgürlük olmadığına inandırılır.Sürekli "kadın hakları" gündem edilmeye başlanır.Kadınlar üzerine oynanır.Malesef dünyadaki kadın hakları hareketinin çoğunun finansmanı Soros ve Rockefeller Vakfıdır.

7) Alakasız yere sözde "çevre eylemleri" başlar. Aniden büyük şehirlere yayılır ve şiddet eylemine dönüşür. Çevrecilik ile alakası yoktur. Malesef dünyadaki çevreci hareketlerin az kısmı hariç çoğu BND, Alman Vakıfları ve Soros kontrolündedir. Ağaç umurlarında bile değildir.

8) Spekülatörler devreye girer ve ekonomiyi daraltırlar. Borsa, kur ve dolar operasyonu ile ekonomi bunaltılır.Bunaltan ekonomi güdümlü medya-vekil-kalemşörler ile kışkırtma aracına dönüştürülür. Halkın öfkelenmesi sağlanır. Hepsi sırasını bekler ve sırası gelince görevini yapar.

9) Bavullar dolusu paralar kiralık eylemcilere isyan ve eylem için dağıtılır. Soros birçok ülkede sırf kiralık eylemci için milyonlarca para harcamıştır. Genelde fakirler, yoksullar, lise ve üniversite gençleri seçilir para verilip görevleri dağıtılır. Cam kırıp polis taşlarlar.

10) Soros birçok ülke için bu kadar parayı nereden buluyor? Sigara, uyuşturucu, finans, petrol, gıda başta olmak üzere onlarca küresel lobi Soros ve ekibine operayon yaptırmak için düzenli para verir. Soros, Rockefeller Vakfina bağlı ve CFR ile ortak çalışır. Ekibi çok sağlamdır.

11) Operasyon başlayınca güdümlü dünya starları hedef ülkedeki eyleme destek için tweetler atmaya başlar.Gezi'de bu oldu.Geziye destek için tweet atan dünya starlarını hatırlayın Bu arada Soros bir toplantıda Gezi isyanına tıbbi,medya,mali ve hukuki destek verdiğini itiraf etti.

12) Genç nesil üzerine oynanır. Güdümlü gençlik hareketleri faaliyete geçirilir. Bu hareket yapıları üniversite ve lisede adam devşirmeye başlar. Soros finansmanı ile ayakta dururlar. Soros en çok gençlik hareketlerine yatırım yapar. Operasyon için üniversitede hazırda bekletir.

13) Yatırımcılar kirli yöntemlerle hedef ülkeden soğutulur. Güdümlü medya organları tarafından ülke yatırım yapılamayacak kadar güvensiz gösterilir. Sonunda ekonomi daha da daralır. Halk daha da öfkelendirilir. Hepsi zincirleme olarak birbirine bağlıdır. Görevlerini yaparlar.

14) Uluslararası kara propaganda başlar. Hedef ülkede katliam, işkence olduğu, basın özgürlüğünün bittiği, diktatör olduğu, demokrasi olmadığı, acil demokrasi gelmesi gerektiği anlatılır. Küreselcilere bağlı siyasiler "demokrasi" çığırtkanlığı için kullanılır.Onları biliyorsunuz.

15) Futbol, yazar, müzik ve sanat dünyası bunlarla eşgüdümlü harekete geçirilir. Hiç ummadığınız ünlüler ve yazarlar bile bu işe ortak olur. İyiymiş gibi dururlar. Zaten kasıtlı olarak bugünler için büyütülüp meşhur edilmiştir. Zamanı gelince efendisi kullanır.

16) Güdümlü siyasetçiler olayın büyütülmesi için seferber edilir. Bu siyasi ve bürokratların ABD ve Avrupa'daki lobilerde kaydı, üyeliği bulunur. Ülkelerine çekilecek operasyonlarda kullanılır. IMF'nin tetikçi unsurlarıdır. Atatürk, din, demokrasi üzerinden aldatırlar.

17) Güdümlü dini yapı, güdümlü hoca, güdümlü sözde dindar yazar, sözde milliyetçi, sözde Atatürküçü ve sözde cemaat sinsi bir şekilde asimetrik ve psikolojik harp için harekete geçirilir. Büyük Soros operasyonu için uygun zamanda sinsi vuruşlar yapar. Ve dozunu artırmaya başlar.

18) Soros, büyük oligarklar ve küresel güç adına ülkelerin iç ve dış politikası kontrollerinden çıkamaya başlayınca devreye girer. RAND düşünce kuruluşu ile de çalışır. RAND düşünce kuruluşu ABD'nin en etkili düşünce kuruluşu. En büyük uzmanlar çalışır. ABD'nin beynidir.

19) Sanatçı,dernek,sporcu, siyasetçi, hoca,medya,gençlik,kadın, çevreciler,spekülatörler,ekonomi, yazarlar,kışkırtılmış halk herşey tamamdır. Büyük eylemler organize edilerek darbe isyanı başlatılır.Ya hükümet istifa ettirilir. Ya da o atmosfer içinde hükümet seçimle gönderilir.

20) Sonunda Ne Olur: İç siyaset tekrardan dizayn edilir. Petrol, doğalgaz ve su yollarının kontrolü garantiye alınır. Ülkenin küresel gücün kontrolünden çıkan dış politikası kontrol altına alınır. Emperyal anlaşmalara mecbur edilir. Demokratik(!) hükümet kurdurulur.

21) Ülkenin küresel gücün ve kirli oligarkların politikalarına tam uyumu sağlanır. Milli dinamikler pasifize edilip önceden organize edilmiş güdümlü ekipler getirilir. Ülke demokrasi adı altında milli çıkar ve menfaatlerden vazgeçirilir. Soros Operasyonu Tamamlanır...Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...