Seval Kaygısız

Seval Kaygısız

08-04-2022

17:42

İngilizce kısa hikayeler okuyabileceğiniz 5 site önerisi👇

İngilizceye dair paylaşımlarım için hesabımı takip edebilirsiniz. Akademik çalışmalarınızda büyük kolaylıklar sağlayacak programlar, uygulamalar, siteler vb. paylaşımlar için @muratcenktr takip edebilirsiniz.

📌"İngilizce okuma becerilerinizi adım adım geliştirme" rehberim için Instagram profilime göz atabilirsiniz. ▶️

1⃣Fable Cottage: Sitede yer alan kısa hikâyeleri okuyabilir, dinleyebilir veya dilerseniz hikâyelerin videolarını izleyebilirsiniz. Ek olarak, hikâyelerin Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca versiyonlarını da bulabilirsiniz.

2⃣BBC Children’s stories: Kısa hikâyeler dinleyebilir, aynı zamanda hikâyelerin transkriptlerini (yazılı metinlerini) indirebilirsiniz. Ayrıca sitede hikâyelere yönelik olarak hazırlanmış faydalı etkinlikler de bulabilirsiniz.

3⃣Storynory: Kısa hikayeler okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Dilerseniz sesli metinleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

5⃣BookTastic Tales: Çocuk kitapları, herkesin anlayabileceği düzeyde ve nitelikli girdi sunması sebebiyle dil öğrenme sürecinde önemli bir rol oynar. Videolara dönüştürülmüş çocuk kitaplarını bu YouTube kanalı üzerinden okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...