Mustafa Güldağı

Mustafa Güldağı

11-01-2021

16:53

1) ABD merkezli dünyanın en ünlü moda dergisi "Vogue" kapağına ABD Başkanı Biden'in yardımcısı Kamala Harris'i taşıdı. Derginin sahibi Yahudi asıllı Samuel Newhouse. 2017'de 89 yaşında öldü. Dergi 25 ülkede yayımda. Moda belirleme ve gençlere aşılamakla görevli.

2) ABD'de gençleri etkileyen en önemli dergilerden. Moda, bu dergiden sorulur. Yüz yıllık geçmişi var. Küresel sermaye sahipleri ile bağlantılı. Kamala Harris'in kapağa taşınıp acilen parlatılması görevini de üslendi. Kamala Harris modası oluşturuyor. Start verildi.

3) Derginin sahibi Samuel Newhouse büyük bir medya patronuydu. İşine hastalık derecesinde bağlıydı. Sabah güneş doğmadan iş yerinde olup akşama kadar dergi ve gazete çalışmalarını yapardı. Yahudiler böyle çalışır. Sadece Vogue dergisi 25 ülkede kendi dilinde var.

4) Samuel gazeteler, dergiler, radyo istasyonu ve TV olarak dev medya patronu. 2017'de ölmeden önce ABD'nin 46. zenginiydi. Küreselcilik adına istenilen giyim, saç, elbise ve tarzı belirleyip yaymakla görevliydi. ABD kültürünün dünyaya yayılmasında büyük rolü oldu.

5) En büyük moda dergisi Vogue şimdi de Kamala Harris'i sevecen, şirin, örnek kadın olarak pazarlıyor. Kamala Harris'e verilen büyük küreselci destek moda üzerinden start verildi. Kamala Harris'in eşi de bir Yahudi. İsmi Douglas Emhoff. Yahudi lobisi ile arası iyi.

6) Kamala Harris Ermeni soykırımını destekliyor. Ermeni soykırımına ilişkin bir açıklamasında: “İnsanlık tarihinin en karanlık zamanlarından biri olan Ermeni soykırımının uygun bir şekilde tanınması için Ermeni toplumunun yanında olacağım" demişti.

7) Vogue Dergisine dönecek olursak. Adamlar ciddi çalışıp plan ve program yaparak bir dergi ile dünya modasını şekillendiriyor. Müslümanların dünyada böyle kaç dergisi var? Veya bu derginin sahibi Yahudi Samuel Newhouse kadar çalışma azmi var mı?Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...