Zet Lorento

Zet Lorento

17-07-2020

19:06

1- Twitter’ı daha profesyonel kullanmak istediğinizi düşünüyorum. Bu yüzden bu konuyla ilgili bir #flood hazırladım. Bu flood sayesinde her şeye erişiminiz daha kolay olacak. Müsaitseniz başlıyoruz.

2- #TrendsMap adlı uygulama ile harita üzerinden canlı bir akışı kontrol edebilirsiniz. Seçeceğiniz bir ülkede ya da şehirde neler konuşuluyor bunu görebilirsiniz. Bunun yanında hashtag kontrolü de sağlayabilirsiniz. Kimlerin ne konuştuğunu görmek için güzel bir uygulama.

3- Twitter'da arama nasıl yapılır? *Arama'ya bunu yaz: from:ekrem_imamoglu (Kişinin attığı tüm tweetleri çekin) * from:ekrem_imamoglu to:kilicdarogluk (Kullanıcılar arasındaki muhabbeti yakalayın) * min_faves:500 (En az 500 fav almış Youtube videoları)

4- Twitter'da arama nasıl yapılır? /2 * CHP min_retweets:30 En az 30 RT almış “CHP” içeren tweetler * #Turkey lang:en İngilizce atılan “#Turkey” içeren tweetler * Referandum since:2016–12–16 until:2016–08–01 Belli bir aralıkta atılan tweetleri içerir.

5- Twitter'da arama nasıl yapılır? /3 * #iphone8 filter:images Resimli tweetler içinden “#iphone8” içerenler * #kpss filter:news “#kpss” içeren haber tweetleri * startup near:İstanbul within:20km Belli bir konumdan “startup” içeren tweetler

6- Bilgisayardan Twitter'ı kullanan kişiler bu kısa yolları biliyorlar mı? Twitter'ı daha hızlı kullanmanıza yarayan klavye kısa yolları. Tek tuş ile bir şeylere erişmek çok güzel. Floodu okuduğunuzu düşünerekten devam ediyorum.

7- Geochirp adlı uygulama ile yakın çevrenizde atılan tweetleri kolaylıkla görebilirsiniz. Çevrenizde olup biteni yakından takip edebilmek için kullanacağınız bu uygulama ile çevrenizdeki tweetleri tek tek okuyabilirsiniz.

8- StormIt adlı uygulama art arda tweet atma konusunda oldukça başarılı. Uygulama içindeki metin kutusuna bütün tweetleri yazıyorsunuz. Uygulama her paragrafı bir tweet olarak algılıyor ve otomatik olarak tek tıkla bütün tweetleri sıralı bir şekilde paylaşıyor. Flood bitti.🙏Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...