Çağrı Menteş

Çağrı Menteş

25-12-2020

19:36

2021’de yeni bir dil öğrenme ve hayatında bir şeyler değiştirme konusunda ciddi olanlar için çok bilinmeyen bazı uygulama ve kurs bilgilerini ve yeni yıl indirimlerini paylaşacağım.

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayıp mailinizi bırakırsanız 1 Ocak'tan itibaren 30 gün boyunca size motivasyon, yeni kelime öğrenme ve uygulamaları daha iyi tanımanızı sağlayacak 1 mail göndereceğiz. Ücretsizdir ve istediğiniz an abonelikten çıkabilirsiniz:

İlk uygulamamız Mondly. Duolingo’yla yıldızı barışmayanlar için efsane bir alternatif. Mondly’de 33 dil öğrenme seçeneği var ve her gün 1 ücretsiz ders hakkı veriyor. Yeni yıl kampanyası burada:

Dijital Dil Okulu’nda Kasım ayında çok iyi bir kampanya yapmıştık. Kaçıranlar için söz verdiğimiz gibi yeni yıl kampanyasını yayına aldık ama şunu not düşelim ki 10 ay boyunca başka kampanya olmayacak:

İngilizce öğrenenlerin Facebook’u diyebileceğimiz Bitgab’e ücretsiz kaydolabilir, seviyenize göre içerikleri takip edebilir veya arkadaş edinebilirsiniz.

Ayrıca Bitgab Academy olarak Ocak ayında farklı seviyelerde online kurslar başlatacaklar. Kayıt formunda promosyon kodu kısmına "hello2021" yazarak 599 yerine 499 TL'ye kaydolabilirsiniz:

Konuşmada akıcılık dışında en çok yaşadığımız sorun olan telaffuz olayını halletmek, Amerikan aksanı edinmek isterseniz bu konuda tek uygulama kişisel telaffuz koçunuz olan ELSA. adresinde “hello21” kodunu kullanırsanız %10 indirim uygular.

Karabük Üni. önümüzdeki ay 7. dönem online kurslarını başlatacak. Şimdiye kadar tüm Türkiye’den yüzlerce kişinin katıldığı bu devlet üniversitesi kurslarının memnuniyet oranı çok yüksek. %50 indirim için “newyear21” kodunu kullanmanız yeterli.

Ayrıca ilk kez bir üniversite çocuklar için dil eğitimi veriyor. Çocuklar için olan kursta İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça seçenekleri var. Ne kadar erken yaşta başlarlarsa o kadar iyi. “newyear21” kodu burada da %50 indirim sağlayacaktır.

Birebir İngilizce dersleri için mutlaka göz atmanız gereken sitelerden biri Engoo. Özellikle Materyaller kısmındaki ücretsiz içerikler inanılmaz iyi. Her seviyeye uygun bir şey bulmak mümkün:

Krashen yabancı dilde iyi olmak için önce kendi dilinizde iyi olmalısınız diyor. Bunun yolu da kitap okumaktan geçiyor. Biryudumkitap hem okunabilir hem dinlenebilir kitap özeti ve hikâye platformu. İçinde onlarca İngilizce hikâye de var:

Son olarak YouTube kanalımdan sıfırdan İngilizce gramer, kelime, okuma parçaları ve analizleri, uygulama incelemeleri, konuşma örnekleri gibi pek çok içeriğe ücretsiz ulaşabilirsiniz:Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...