Basar Kaya

Basar Kaya

13-03-2020

17:51

Okullar ve üniversiteler tatil edilmiş iken, benim de sıkça kullandığım ve oturduğunuz yerden çok farklı konularda dersler alarak kendinizi geliştirebileceğiniz 6 farklı online kurs platformunu paylaşmak ve bazı ipuçları vermek istiyorum 👇

1⃣ 31 farklı alanda ve yüzlerce farklı başlıkta online ders alabilirsiniz. Derslerin hemen hepsine kayıt olmak ve ders içeriklerine ulaşmak ücretsiz. Hatta bazılarında para ödemeden ödevlere de erişebilirsiniz. Sertifika almak için para ödemek şart.

2⃣ Sayamadığım kadar çok alan ve başlıkta online dersler alabilirsiniz. Çoğu derse kayıt olmak ve içeriklere erişmek ücretsiz. Ödevlere erişmek ve sertifika için para ödemek şart. Güzel yanı ise, her bir kurs özelinde burs başvurusu yapabilirsiniz.

3⃣ Daha çok yazılım dikeyinde kursların yer aldığı platform. Çoğu derse kayıt olmak ücretli ancak özellikle "Business" dikeyinde ücretsiz olan ve sertifika sunan dersler mevcut. (Ücretli) dersler neticesinde alacağınız sertifikalar, global bazda geçerli.

4⃣ ilk ve orta okul ile lise seviyesindeki derslerin yer aldığı ve tamamen ücretsiz olan bir platform. Türkçe dersler de mevcut. Oldukça başarılı içerikler var.

5⃣ Google Dijital Garaj / Dijital pazarlama alanında ve Google servisleri konusunda uzmanlaşmak isteyenler için tamamen ücretsiz ve sertifikalı eğitimler sunulan platform. Giriş seviyesinde dijital pazarlama öğrenmek için en iyi adreslerden biri.

6⃣ Belirleyeceğiniz dikeyler her gün 5, 15 veya 30 dakikalık farklı ders içeriklerini size mail olarak gönderen çok eğlenceli platform. Aynı 5 dakika içerisinde hem matematik problemi çözebilir hem de Roma Tarihi hakkında metin okuyabilirsiniz.

Farklı platform ve kurs önerilerinizi, bu tweete yanıt olarak ekleyebilirsiniz.Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...