Ahmet Yozgat

Ahmet Yozgat

16-09-2020

10:45

1. Baycan Oğuzlusu Polad Yusuf’tan Mektup Var KAFKASYA’DAKİ SON RESİM Ahmet YOZGAT #Derindunya #ahmetyozgat #MilliHesaplarBurada #MilliHesaplarYanyana #MilliHesaplarYanyanaBiz #MilliHesaplarBuradaDerindunya #DevletimizinYanındayız

2. Türkiye’nin, Kafkasya’daki Manevraları; ta, buralara kadar uzanan Rafizi İran’a, fena tesir etti. On yıla yakın bir süre içerisinde, işgal altında olan Karabağ’ın; Ermenilere, 99 Yıllığına icara verildiğini yaydı.

3. Hem de bu konuyu, Güney Azerbaycan Mescidlerine götürüp reklam ettirerek… Abi, birkaç aydan beri sık sık söylediğiniz, olası “Kengeş Birliği” kurulması halinde, Pers Paganları; buna razı olmayacak ve Hıristiyan Batının isteklerini yerine yetirecektir.

4. Fakat sizin de dediğiniz gibi Allah c.c, bir “Milletin Kaderi”ni üstün kılacaksa hiç kimse ona, mani olamaz! #Derindunya #ahmetyozgat #MilliHesaplarBurada #MilliHesaplarYanyana #MilliHesaplarYanyanaBiz #MilliHesaplarBuradaDerindunya #DevletimizinYanındayız #carsamba

5. Bu mania anlamında birkaç hafta önce; ilk defa, bir Türk Futbol Takımı, İran Liginin galibi oldu. Yani Türkiye’nin bölgeye gelişi, futbol turnuvası dahil, bütün oyunları alt üst etti.

6. Artık bizim Baycanımızda da borularının ötmeyeceği anlaşıldı; zira Rus ve Ermeni kökenli memurlar, tek tek temizlenmekte devlet kadrolarından.

7. Bu minvalde; bildiğim bir başka konu da Rusya’nın, Azerbaycan’a sattığı silahlara GPS koymasıyla ilgili. Bunun da imkanı kalmadı artık. Çünkü mevcut silahlardaki GPS’leri de temizledi Türkiyeli Mütehassıslar. Bütün bu hayınlığı yapan/eden kimdi biliyor musunuz?

8. Azerbaycan Mudafie Nazırının (Savunma Bakanının) Müavini, General Necmeddin Sadıkov… Bu adam, Sovyet Ordusunda eğitim görmüş biri olup Rusya Devlet Başkanı Putin’in has adamı olarak bilinmekte. Milliyeti de Azerbaycanlı değil tabii ki.

9. Cenab/Sayın Prezident/Başkan İlham Aliyev’e müteşekiriz çünkü bu haini, Türkiye ile yapılan bütün görüşmelerde, masaya yakın burakmadı/oturtmadı. Çünkü onun orda olması, Putin’in; her şeyi bilmesi anlamına gelecekti.

10. Bu “Hain General Necmeddin Sadıkov”un kardeşi; Ermenistan’da görev yapan, Rus Askeri Üssünde General olup Operasyonel bir adamdır.

11. Geçmişteki Rus-Çeçen Muharebesinde/Savaşında; Sadikov’un elikanlı Kardeşi, binlerce Çeçen’in kanına batıb/batmıştı-girmişti. Dolayısıyla Çeçenler; bu ikisinden de nefret ediyorlar.

12. Çok şükür! İki Oğuzlu Türk Cumhuriyetinin; Türkiye ile Azerbaycan’ın Liderlerinin İttifakı, bu hainlerin titizlikle temizleneceğini gösterdi Baycanlılara. Bu nedenle Halkımız; ittifak durumunun sürmesini ve Türk Ordusunun, Azerbaycan’da kalmasını istiyor.

13. Türk Kahramanları, yüz yıl evvel, Nuri Paşa komutasında, Kafkasya’ya geldiği gibi geldiler. (Onlara aid bir adlandırma da vardır dilimizde pelesenk, işitmişsinizdir: Laleler…)

14. Şimdi de Reis Erdoğan'ın, komutasında “Laleler”in tekrar geldiler lakin burada kalıcı olmalarını istiyoruz.

15. Ahmed abi… Eğer, mümkün olursa bu mesajda yazdıklarımı, ülkenizdeki kardeşlerimizin hepsinin bilmesi/duymasını arzuluyorum. Bunun için kayıtlarınızın birinde, küçük bir yer vermeniz ricasıyla... Yüce Allah’a emanet olun! Selamlarımla…”


Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...