Mustafa Güldağı

Mustafa Güldağı

24-01-2021

17:26

1) Biden, Savunma Bakanlığı'na Lloyd Austin'i atadı. Yakın zamanda emekli olmuştu. Austin, YPG'yi silahlandıran isimdir. IŞİD ile mücadele için YPG'yi eğitip önünü açmıştır. Askerken Irak ve Afganistan'da görev yaptı. Irak patlaması onun işi. Bilgisel başlıyor.

2) Austin 2003'te Irak'ın işgalinde görev aldı. Sonra bölgenin dizaynı için orada kalıp büyük çalışmalar yaptı. Patlamalar, kaos ve bölmelerde rol aldı. Görevinden dolayı Gümüş Yıldızla ödüllendirildi. CENTCOM'un (ABD Merkez  Komutanlığının) başına atandı. CENTCOM çok önemlidir.

3) CENTCOM'un sorumluluk alanı, başta Irak, Afrika, Mısır, Afganistan olmak üzere Orta Asya ve Ortadoğu'yu kapsamaktadır. Merkezi Florida eyaletindedir. Bu bölgelerdeki tüm patlama, katliam ve tecavüz CENTCOM'dan sorulur. Austin'in bu bölglerde yapmadığı kalmamıştır.

4) Austin, Savaunma Bakanı olurken Irak'ta büyük bir patlama oldu. Açıkça "göreve geldim" mesajını verdi. Bir gün önce de Türkiye Savunma Bakanı Hulusi Akar Irak'a gitmiş ve önemli adımlar atmıştı. Austin, Irak'ı patlatarak "bölgede benden habersiz birşey yapamazsınız" dedi.

5) Austin, Afganistan'da da çalıştı. Orta Asya'yı iyi biliyor. Resimdekiler, Tuğgeneral Lloyd Austin ve Savunma Bakanı Donald Rumsfeld. 2003'te Afganistan'da önemli görüşmelerden. Austin'in Savunma Bakanlığına getirilmesi Orta Asya'da Çin ile mücadele etmek için. Bölgeyi biliyor.

6) DEAŞ'a karşı YPG'nin 500 milyon dolarlık eğit-donat programını başlatan adamdır. YPG'nin asıl komutanı ve lideridir. Gerisi hikayedir. Peki, YPG'ye tırlarca silahın verilmesini nasıl sağladı? Silahlar neredendi? Biraz açalım ve Auistin'i daha iyi tanıyalım.

7) Austin, "Raytheon" adlı dünyanın en büyük silah firmasının yönetim kurulundaydı. Dünyanın en büyük beşinci askeri firmasıdır. Dünya genelinde 63 bin çalışanı vardır. Dünya füze üretiminde birinci. Ayrıca HAARP teknolojisi konusunda derin çalışmalar yapmaktadır. Silah lobisi.

8) Raytheon, her türlü savunma teknolojisini üretip satmakta. Bunun için savaşlar bile çıkarılmasını sağlamakta. ABD de dahil ülkelerin yasalarını bile belirlemekte. Yeni Savunma Bakanı Austin, böyle bir firmanın yönetim kurulunda. Küresel silah lobisi ile faaliyet yürütüyor.

9) Yönetici olduğu silah firması ile YPG'yi destekledi. Austin örgüt kurdurup yönetim kurulunda yer aldığı silah firması ile örgütü silaha boğuyor. Aynı örgütle petrol şirketleri için petrol yolunu güvene alıyordu. Austin aynı zamanda petrol şirketlerine danışmanlık yapıyor.

10) Austin aynı zamanda ABD'nin en büyük çelik-demir üreticilerinden olan "Nucor" ve en büyük sağlık şirketi olan "Tenet Healthcare" firmalarının yöneticisi. Bir asker silah, petrol, sağlık ve çelik şirketlerinde yönetici. Ve şimdi Savunma Bakanı. İşte somürü. İşte şirketokrasi.

11) Biden, Austin'i Savunma Bakanı yaparak Ortadoğu,Asya ve Afrika'daki sert ve yeni mücadelenin fitilini ateşledi.Küreselcilerin önünü sert sekilde acacak.Patlamalar, suikastlar peş peşe olacak.Türkiye'ye karşı da terör eylemleri ve örgütleri ile yıldırma politikası uygulayacak.Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...