mirkan

mirkan

06-09-2020

12:46

spotify'da kolaylıkla dinleyebileceğiniz tamamen türkçe olan bazı ufuk açıcı, eğlenceli ve eğitici podcastler:

1- bi' gidene soralım her bölümde dünyanın farklı şehirlerine yerleşen türklerle yurtdışına taşınmak ve yurt dışında yaşamak konularının konuşulduğu podcast.

2- bilim insanlarının ağzından hayatları aziz sancar'dan tesla'ya toplam 14 bilim insanı, ortalama 10’ar dakikalık podcast’lerle kendi öykülerini anlatıyorlar.

3- nasıl olunur farklı meslekler hakkında bilgi edinmek isteyenler için harika bir podcast. her bölümde alanında uzman insanlarla söz konusu meslek enine boyuna konuşuluyor.

4- hayatlar hikayeler farklı ülkeler ve şehirlerde yaşayan, farklı mesleklerden kişilerle sohbetler gerçekleştiriyor. dinleyicilerin hem farklı meslekler hem de farklı şehirler hakkında her bölüm yeni şeyler öğrenebileceği bir podcast

5- dilimin ucunda kelimeler türkçe'nin derinliklerine yolculuk yapabileceğiniz, kelimelerin kökenleri hakkındaki hikayeleri dinleyebileceğiniz keyifli bir podcast.

7- farklı kaydet sanattan spora, tarihten kültüre birçok konuda programlara ulaşabileceğini eğlenceli ve öğretici bir podcastler zinciri

8- Fularsız Entellik sosyal medya efsanesi @imTolstoyevski , birbirinden ilginç bilgilerini, eleştirel düşüncelerini ve merak edilen pek çok konuyu bu podcast’te anlatıyor.

9- umarım annem dinlemez konuşmacıların annesine anlatmaktan utandığı, “cringe” olacağını düşündüğü şeyleri sohbet havasında konuklar ile konuştuğu keyifli bir podcast

10- anlatsam roman olur güncel kültür-sanat gelişmelerinin konuşulduğu, her bölümde kültür-sanat dünyasından konukların ağırlandığı bir podcast.

11- o tarz mı @canbonomo , bengi apak ve @cansungur bu podcastte her telden çalıyor.

13- bu mu yani kendilerine hayat, kariyer ve her şey hakkında konuşanlar diyorlar. olaylara farklı bakış açılarından bakmak isteyenler için keyifli bir podcast

16- socrates podcast @SocratesDergi yi herkes biliyor fakat podcastlerinde sadece spor değil birçok konu konuşuluyor ve çoğu alanda ufuk açıcı oluyor.

17-


Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...