Mustafa Güldağı

Mustafa Güldağı

01-01-2021

12:37

1) Donald Rumsfeld, ABD'nin savunma bakanıydı. Irak'ı işgal planını yaptı. 11 Eylül ikiz kulelerin kontrollü yıkım planını da dahil olduğu düşünce kuruluşunda o ve ekibi tasarladı. En önemlisi büyük bir "aşı ve ilaç şirketinin" yöneticisiydi. Anlatacağım. Ders başlıyor.

2) Savunma Bakanı Rumsfeld, "Gilead Science" ilaç şirketinin başkanıydı. Nasıl olur demeyin. ABD'de bakan, senatör, vekil ve bürokratlar dev şirketlerin üyesidir. Gilead Science, aşı ve ilaçlarını Asya ve Afrika'da denerken birçok insan öldü. Rumsfeld üstünü örttü.

3) Gilead Scince başkanı Rumsfeld her yere aşı ve ilaç satmaya başladı. Şirketin ürettiği en büyük ilacı "Tamiflu" idi. Pentagon'un bu ilaçtan 58 milyon dolarlık alım yapmasını sağladı. Kuş gribi başlayınca Başkan Bush'un imzası ile tüm ABD'ye 1.2 milyar dolarlık Tamiflu satıldı.

4) Savunma Bakanı Rumsfeld, aşı ve ilaçları ABD'deki sağlık kuruluşlarının denetiminden geçirmeden üretip satabiliyordu. Şirketi, 16 ilaç şirketini daha satın aldı. Bu arada Rumsfeld dolar milyarderi olmuştu. ABD'de demokrasi yok. Şirketokrasi var. Bürokratlar şirketin adamları.

5) Rumsfeld'in ilaç şirketi kuş gribi, domuz gribi, çiçek hastalığı, şarbon salgını gibi virüsleri abarttırıp aşı olunmazsa herkesin öleceğini yazdırdılar. Milyonlarca aşı ilaç sattılar. Gilead Science'nin piyasa değeri 110 milyar dolar. Korona için "Remdesivir" aşısını sürdü.

6) ABD Başkanı Bush, domuz ve kuş gribinden milyonlarca insan ölecek diyerek Gilead Scince'nin "Tamiflu" ilacının milyonlarca satılmasını sağladı. Ayrıca köylüler kuş gribinden korkup elindeki tavukları öldürürken ABD tavuk şirketleri dünyaya hâkim olmaya başlamıştı.

7) Irak işgalinin mimarı Savunma Bakanı Rumsfeld'di. İşgal edilen yerlerde aşı ve ilaç denemelerinde bulunuldu. Halka doğru sağlık imkanı için çalışma başlatan 2 bin Iraklı doktorun öldürülmesinde rol aldı. Bakın Rumsfeld başka nelere sebep oldu anlatalım. Dikkatli okuyun.

8) 1997 yılına gelindiğinde ABD’de bir düşünce kuruluşu kuruldu. Kurucuları arasında İsrail lobisi ABD derin devletinin en iyi elemanları vardı. Dick Cheney, Donald Rumsfeld ile Paul Wolfowitz gibi önemli isimler vardı. Bunlar derin Amerika’nın beyin takımındaydı.

9) Amerika’nın yeni küresel stratejisini belirlemek için kurdukları kuruluşun adı PNAC (Yeni Amerikan Yüzyılı Projesi) grubu idi. Kuruluş, “Yeni Amerikan Yüzyılı Projesi” adlı bir plan üzerinde çalışmaya başladı. Burada Ortodoğu ve Asya'ya yayılmak için büyük bir plan yapıldı.

10) Planı 2000 yılında raporlaştırdılar. Raporun tarihine dikkat edin, 11 Eylül 2001 ikiz kule saldırısından bir yıl önce. 76 sayfalık raporda ABD’nin “düşmansız” kaldığını ve hâkim olunacak yeni bölgeler için acil düşmana ihtiyaç olduğunu anlatıyordu. Düşman kim? Kaide ve İslam.

11) Öyle büyük bir olay olmalıydı ki, ABD bunu bahane edip Ortadoğu ve Asya’yı işgal edebilmeliydi. PNAC raporundan bir yıl geçmeden 11 Eylül 2001’de ikiz kuleler saldırısı gerçekleşti. Ardından PNAC grubundaki "Rumsfeld" küresel savaşı yürütecek olan Savunma Bakanlığı’na atandı.

12) Bir diğer PNAC üyesi Paul Wolfowitz, Savunma Bakan yardımcısı oldu. Tezgah kusursuzdu. İkiz kule yıkımını Derin Amerika'nın kurumu PNAC hazırlamış. Suçlu Kaide, Ladin ve İslam dünyası ilan edilerek işgale zemin hazırlanmıştı. ABD sonunda birçok sey elde edecekti.

13) ABD Ortadoğu'yu işgal ederek dizayn etti. Enerji yollarının kontrolünü sağladı. İsrail'in güvenliği sağlandı. Çin, Rusya, Hindistan arasına girildi. 3. Dünya Savaşı için askeri, biyolojik, ekonomim, istihbarat üsleri kurdu. Dünyanın dizaynını yeniden başlattılar.

14) Bush döneminde halk savaşa karşıydı. Ama Derin Amerika’nın, Ortadoğu ve Asya’ya hâkim olmak için bu bölgelerde savaş yapması gerekiyordu. Bu büyük bir savaştı. Amerikan halkı buna hazırlanmalıydı. Kulelerin yıkımı ile halkını ve dünyayı bu işgale hazır hale getirdi.

15) Küresel Dünya Savaşı "ikiz kule saldırısı" ile başladı "virüs" ile devam ediyor. İkisi de büyük operasyonun bir parçası. Birbirine bağlı. Dünya bu savaşla birlikte yeniden dizayn ediliyor. 2001'den beri 3. Dünya Savaşının içindeyiz. Silah, virüs-salgın olarak değişti.

16) ABD'ye gıda, ilaç, silah, teknoloji, para, petrol şirketleri hakimdir. ABD yönetiminde bulunanlar ise şirketlerin adamıdır. Savunma Bakanı Donald Rumsfeld bunlardan sadece biri. Aynı zamanda petrol şirketinde de görev yapmıştır. Şuan 90 yaşında. Unutmayın o sadece biri.Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...