Bazı Enfes İnternet Siteleri

Bazı Enfes İnternet Siteleri

04-10-2021

19:45

Tamamen ücretsiz bir şekilde Kitap/Makale indirebileceğiniz 8 harika site paylaşacağız.

Biribirinden faydalı floodlar paylaştığımız hesabımızı mutlaka takip edin ☺️ @enfesbiIgiler

1)Z-Library Sitede 5,365,081 kitap ve 77,518,212 makale bulunmaktadır. Ücretsiz olarak PDF formatında indirebilirsiniz.

2) Open Culture Binlerce ücretsiz çevrimiçi kurs, sesli kitap, ders kitabı, e-kitap, dil dersi, film ve daha fazlasını bulabileceğiniz muhteşem bir site.

3) BookFI 2,240,251 kitabın bulunduğu açık arşiv sitesidir. Milyonlarca kaynağı ücretsiz indirebilirsiniz.

4) PDFDRIVE Milyonlarca Türkçe kaynağı bünyesinde barındıran açık arşiv sitesidir. Gereksiz indirme sınırı ve reklam olmayan harika bir site

5)AltKitap Türkiye’nin ilk çevrimiçi yayınevi olan Altkitap, 2000 yılından beri kitap severlere hizmet veriyor. Bir nevi ''Gutenberg Project'' Türk versiyonu diyebiliriz.

6)Free-ebooks Kitap okuyarak İngilizcemi geliştirmek istiyorum diyorsanız, doğru adres burası diyebiliriz. Bu sitede drama veya bilim kurgu gibi kategorilere göre ayrılmış birçok yabancı kitap bulabilir ve indirebilirsiniz.

7) LibriVox Ücretiz e-kitap siteleri arasında ön plana çıkan LibriVox, kitap tutkunları için ideal bir site. LibriVox sayesinde kitapları hem indirebilir hem de dinleyebilirsiniz.

8) Scribd Dünyanın en büyük online kütüphanelerinden biri olan Scribd; en iyi e-kitap uygulamaları arasında bulunuyor. Ayrıca 10 milyon fazla dokümana ulaşabilme fırsatı sunuyor. Üniversitenizin anlaşması varsa ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

YDS ve YÖKDİL gibi sınavlara hazırlanan arkadaşlarım mutlaka bu hesabı takip etsin sınavlara yönelik harika ipuçları ve İngilizce öğrenmek isteyenler için faydalı Floodlar paylaşıyor. ➡️ @ogreneIim


Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...