Mustafa Güldağı

Mustafa Güldağı

26-01-2021

17:56

1) ABD eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile kızı Chelsea Clinton, Kobane’deki DAEŞ'e direnen YPG’li kadınlar ve sözde gerillaların hikayesini anlatan bir dizi-belgesel çekecekmiş. Demokrat Clinton ailesi İsrail'in zulmettiği Filistinli kadınları neden görmez? Dikkat buyurun.

2) Film ile ilgili Hillary Clinton, "Kobani'nin Kızları hikayesini dünyanın her yerinden izleyicilere sunmaktan daha heyecan verici bir şey olamaz. Kobani'nin Kızları, adalet ve eşitlik için savaşan cesur, meydan okuyan kadınların olağanüstü bir anlatımı" dedi. Bak şu işe.

3) Kızı Chelsea Clinton drama filmi çekmek için 2020'de bir ortakla "HiddenLight Prodüksiyon" şirketini kurmuşlardı. Chelsea Clinton'un kocası Marc Mezvinsky. Bir Yahudi bankacı. Demokrat Clinton ailesi hızlı şekilde YPG-PKK'yı Kürtlerin kahramanı yapmakla görevli.

4) Sözde İslamcı DEAŞ örgütü ile Kürtler İslam'dan soğutulup YPG-PKK saflarına itilecekti. DEAŞ'ın bir görevi de buydu. Aniden Kürt bölgelerine saldırtılıp PKK'nın kahramanlaştırılması sağlandı. Kürtlerin gözünde de PKK sempatisi büyütüldü. Şimdi filmle destek verilecek.

5) YPG-PKK devletleştirilip ABD ve petrol şirketlerinin çıkarları korunacak. Zaten YPG ile ABD arasında Suriye'nin kuzeyindeki petrol yataklarının korunma ve modernizasyonu için anlaşma imzalanmıştı. Amaçları ne Kürt kadını ne Kürtler. Amaç ABD ve siyonizmin çıkarı.

6) ABD ve demokratların YPG-PKK sevdası bundan. Şunu hiç unutmayın. Kürtlerin hayatından İslam'ı yok etmedikçe PKK-YPG safına itemezler ve kendi çıkarları için kullanamazlar. DEAŞ buna yaradı. HDPKK ve YPG İslamsız Kürt Projesinin ana aktörüdür. Kürtler bu tuzağa düşmemeli.

7) ABD ve İsrail'in Kürtler ile çıkarı bitince ne Kürt kadını ne Kürt vatandaşı düşünürler. Bu bölgede Kürtü Türke düşman etmeden asla amaçlarına tam ulaşamazlar. Türk ve Kürt Müslümanları birbirine kırdırmak için büyük savaş planlıyorlar. Asla bu tuzağa düşmemeli.

8) DEAŞ da PKK da aynı yere hizmet ediyor. Bunlar Kürt halkını ve neslini yeniden dizayn planından başka birşey değil. Bu coğrafyada Kürtün Türkten, Türkün Kürtten başka dostu yoktur. ABD'nin yazıp çevirdiği filmlerde oynamamalı.Vallahi amaçları kendi çıkarları.Gaza getiriyorlar.

9) DEAŞ'ı kullanıp Kürtleri YPG-PKK safına ittiler. Daha sonra Türkiye DEAŞ'a silah veriyor diye Kürtleri Türkiye'ye devlete düşman etmeye kalktılar. YPG'ye tırlarca silah verdiler. DEAŞ bir anda ortadan kayboldu. Kürtler ile Türkler savaşacak hale getirildi. Plan bu. Uyanın!

10) Bir Kürt olarak ABD'ye değil de Türkiye'ye kinli öfkeliysen oyuna çoktan gelmişsin. YPG-PKK'lı kadınlar için film çeken Clinton ailesi, İsrail'in Filistinli kadınlara zulmünü anlatan bir filmi neden çekmez? Filistinli kadınları neden kahramanlaştırmaz? İşlerine gelmez!Uyanın!Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...