Mustafa Güldağı

Mustafa Güldağı

21-12-2020

14:47

1)Amazon'un kurucusu Jeff Bezos: “İklim değişikliği, kirlilik ve ağır sanayiinin etkilerini görmeye başladık. Bu gezegeni yok etme aşamasındayız. Ağır sanayiyi dünyadan taşımamız gerekiyor." Kapitalizm dünyayı öldürdü.Acil yeni gezegene ihtiyaç var.Bezos ay çalışmasına başladı.

2) Jeff Bezos küreselcilerin en etkili adamı. 202 milyar dolar ile dünyanın en zengini. Serveti 200 milyar dolara ulaşan tek kişi oldu. Servetini küreselcilerin uzay çalışmasına adadı. Bezos ile dünya gezegenini mahfettiklerini itiraf ettiler. Başka bir gezegene ihtiyaç var.

3) Kapitalist düzende 2050'ye kadar artacak nüfus daha çok kirlilik ve yok oluş demek. Dünyayı yok edeceği öngörüldü. Dünyayı mahfettiler ve yok oluşu engelleyemiyorlar. İklimi bozdular, hava-su kirlendi. 2050'ye varmadan temiz havanın para ile satıldığını göreceğiz.

4) Hollywood ve Netfilks filmleri bu konuyu sürekli işleyerek algı yapıyor. Hangi konu? Dünyanın sonunun geldiği son dönem filmlerinin konusu oldu. Filmlerde dünyayı küreselcilerin lideri olduğu ABD kurtarıyor. Kurtuluş için bize teslim olun algısı işleniyor.

5) Sömüren kapitalizmden vazgeçemedikleri için salgın, ilaç, aşı ile kısırlaştırma yapıp nüfus artışını engelleyecekler. Bölgesel savaşlarla insan öldürülüp nüfus artışı engellenecek. Suriye'de 1 milyon insan öldürülüp 1 milyonun üreme yapması engellendi. Her bölgede yapıyorlar.

6) Mevcut kapitalizmin üretim tüketim tarzı devam ederse dünya gibi 2 gezegen daha lazım. Elon Musk ve Jeff Bezos küreselciler tarafından bu iş için seferber edildi. Bu insanların uzayla, Ayla, Marsla ilgilenme sebebini hala anlamadınız mı?

7) Elon Musk, Jeff Bezos, Zuckerberg, Bill Gates gibi insanların paraları kendinin değil. Onlar paranın sadece gardiyanlığını yapıyorlar. Elon Musk ve Jeff Bezos uzay çalışmasına ağırlık verirken Bill Gates ise dünya nüfusunu azaltma ile ilgileniyor. Her birinin görevi farklı.

8) Medya, film, müzik, moda sektörünü kontrol eden diğer bir ekip de annelik ve babalığı yok etmek için çalışıyor. Nüfus azaltmak için. Cinsiyetsiz toplum projesini aşılıyorlar. Üremeyen insan modeli. İnsan üretimini fabrikasyona bağlayıp sınırlandıracaklar.

9) Jeff Bezos, Blue Orgin adında havacılık ve uzay araştırma şirketini kurdu.Uzay ile ilgili çalısmaları büyüttü ve ciddi faaliyete geçti. Küreselciler Elon Musk ve Jeff Bezos gibi bağımsız görünen bu adamlara iş yaptırarak kendilerini gizliyorlar.Bunlar "yalnız kahraman" oluyor.

10) Hâlbuki bu isimler küreselcilerin prensi ve elit grubun içindeler. "Yalnız kahraman" gibi görünmesi sağlanıyor. Virüste herkes zarar ederken bu isimler servetini ikiye katladı. Bunu dünya halklarına yaptırdılar. Bunlar buzdağının görünen yüzü.

11) Elon Musk, Jeff Bezos ile uzay, yapay zeka çalışması yapıyorlar. Zückerberg ile sosyal medya adında dev gözetleme kulesi kurdular. Bill Gates ile gıda, ilaç, aşı ile insan tasarımı yapıyorlar. Netfilix ile istenilen insan modeli ve dünya algısı aşılanıyor. Küresel askerler.

12) Virüs ve salgın kötürüm ettikleri dünyayı sözde kurtarmak için başlattıkları birinci operasyon. Dünyayı kötürüm ederken de acımasızdılar, kurtarırken de acımasız insafsız oluyorlar. Devletlerin ve halkların acı çekmesi umurlarında değil. Dünyayı ikinci el gezegen yaptılar.

13) Küreselci projelerin tamamı Çin ile ortak yürütülüyor. Facebook'un sahibi Zückeberg, Priscilla Chan adlı Çinli bir kızla evlenip Çince öğrendi. Bir çocuğu oldu. Soru şu: O kadar güzel kıza sahip olabilecekken neden bu Çinli kız? Evlilik tesadüf değil. Çinli gelin akıllıca.Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...