yurt dışına çıkma rehberi

yurt dışına çıkma rehberi

25-10-2022

17:00

EN ÇOK SORULAN UCUZA UÇAK BİLETİ ALABİLECEĞİNİZ SİTELER! Venedik’e 196₺’ye uçtuktan sonra en çok sorulan soru hangi sitelerden bilet satın alındığı oldu. Bu sitelerden bilet bakarak İstanbul-İzmir 8₺’ye, İstanbul-Adana 30₺’ye de uçmuştum.👇🏻 Kaydedin lazım olur🤗

1. farklı ülkelerden erişilen siteleri. İlk site İngiltere, diğeri İtalya. Bunun gibi birçok ülke üzerinden bileti sorgulatabilirsiniz. (genelde pahalı biletleri çıkarıyor)

2. üzerinde yine bahsettiğim ülke değişimlerini yapabilirsiniz. Size birçok farklı firma seçeneği çıkaracak; uygun olana yönelebilirsiniz. Özellikle Pegasus vb firmalar kampanya yapınca bu sitelere kampanya üzerinden uygun fiyat düşüyor.

3. ülkemizde bir nimet. Birçok firmanın fiyatını kıyaslayan, gittiğiniz yerde indirimli otel ve araç kiralama da veren bir site. Araç kiralama konusunda bence uygun fiyatları oluyor, karşılaştırabilirsiniz.

4. sitesinde site sonuna .it .ch .co.uk yazarak da farklı ülke fiyatlarını sorgulatabilirsiniz. Bazı biletlerde 40-50$’a kadar fiyat oynadığını gördüm.

5. bir tık lüks gözükse de bazı siteler buraya yönlendirdiğinde güvenle satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Pegasus vb firmalar kampanya yapınca bu sitelere kampanya üzerinden uygun fiyat düşüyor.

6. Vazgeçemediği bebeğim @pegasusairlines kampanya dönemlerinde kaçırmamanız gereken, ülkemizde uyguna gezmeyi getiren site.

7. Rome2rio size sadece uçak değil, farklı ulaşım seçeneklerini de sağlıyor. Özellikle Avrupa içi uçuşlarda kontrol edebilirsiniz. 8. Omio, uçak konusunda en uygun biletleri vermese de 40€ üzeri alışverişte verdiği 10€ indirimle bazı biletleri uyguna getiriyor.


Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...