Ghetto Smosh

Ghetto Smosh

23-03-2022

16:56

iyi de bu lavuk, birkaç hafta önce kendi ismi/fotoğrafı ile birlikte paylaşım yapıp barzanicilere "anonim olmaması, korkmamaları gerektiğini" söylüyordu. fotoğrafını, ismini de kendisi paylaşmıştı zaten. bu da rûdav'a verdiği röportaj:

muhtemelen pişman olmuştur kendini ifşaladığı için.. gerçi öncesinde de kim olduğunu, yayınlarda verdiği bilgiler neticesinde bulmak zor değildi. ailesi burada, türkiye'de yaşıyor.

bobelato isimli ve istanbul barosuna kayıtlı avukat osman taşdemir, sarıgazi'de 5 çocuklu ailenin en büyüğü imis. yeşilçam draması sergileyen annesine göre, ankilozan spondilit (omurga romatizması) hastası imiş.

kürtçü/ırkçı/barzanici avukat osman taşdemir, bir nedenden ötürü hapse girmiş ve ifadeye göre istanbul hukuk fakültesi dekanı prof. dr. adem sözüer'in bu durumdan ötürü uykuları kaçmış ve çok üzülmüş. kim bu dekan prof. dr. adem sözüer ?

bir zamanlar istanbul hukuk fakültesi dekanı olan adem sözüer (@AdemSozuer ), ırkçı/faşist/bölücü ve radikal kürtçü bobelato takma isimli ve istanbul barosuna kayıtlı avukat osman taşdemir için pek endişeli imiş.. hatta dekan bey'in uykuları kaçıyormuş.

dekan bey, eski de olsanız bu şekilde hitap edeceğim, ırkçı/faşist ve radikal kürtçü bu kıymetli öğrenciniz için bir açıklamada bulunacak mısınız ? uykularınız kaçtığına göre, pek âlâ bilmediğimiz şeyler olacaktır diye düşünüyorum. @AdemSozuer

radikal kürtçü/ırkçı/bölücü (daha fazla sıfat eklenebilir, mevcuttur) avukat osman taşdemir'in kamuya açık bilgileri

yalnız dekan bey, 2014'te fetullahîlere iyi giydirmiş :d ek olarak bulunsun istedim. bazlı. 2014'te fetullahîlere yaptırım uygulayan siz, niye aynısını taşdemir'e yapmadınız sayın dekan..

osman, ailenin face profillerini bulduk. fotoğraflarını bulduk -elbette asla paylaşmayacağım-. ideolojini geçtim -ki geçilmez- gelip burada türklere ağır ve radikal küfürler ediyorsun, pedofili açıklamalar yapıyorsun, ufacık kızlara küfrediyorsun. yaşlı anandan da mı utanmadın?

sadece türklere de değil, kürtlere de korkunç hakaretler ediyorsun. senden olmayan herkese pislik zehrini döküyorsun. dünkü yarı türk yarı kürt kız çocuklarına söylediklerin bile, pislik bir zavallı olduğunun açık göstergesi. baban biliyor mu böyle paylaşımlar yaptığınıFollow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...