AzBilinenEfsaneBilgiler

AzBilinenEfsaneBilgiler

07-07-2020

16:57

artık internette yapacak bir şey kalmadı diyenler için keyifli ve faydalı vakit geçirilebilecek birkaç bilinmeyen internet sitesi ve uygulama/eklentiler önereceğiz.

1- Eğer düşük çözünürlüklü ve önemli fotoğraflarınız, görselleriniz varsa bu site sayesinde daha net ve yüksek çözünürlüklü hale dönüştürmeniz mümkün. bu mükemmel servisi kullanmak tamamen ücretsiz.

2- Hani durduk yere aklınıza bir şarkının ritmi gelir. Sürekli mırıldanıp durursunuz ama hangi şarkı olduğunu bir türlü hatırlayamazsınız. İşte bu site sizi bu eziyetten kurtarıyor. mırıldanın ve aklınızdan geçen şarkıyı bulun.

3- Acil bir şekilde herhangi bir mail adresine mi ihtiyacınız var? bu site sayesinde kendinize hiç bir bilginizi girmeden sadece 10 dakika geçerli özel bir mail adresi oluşturabilirsiniz.

4- Sonu gelmeyen bir manzara.. bu site sizi adeta bir simülasyonun içindeymişsinizcesine yolculuğa çıkartıyor. bu sitede hipnotize olmanız an meselesi.

5- Dün ve bugüne ait, 2 ayrı fotoğraf ile tamamlanmış kareler... Geçmiş ve bugünün tek fotoğrafta birleşmesinin en güzel örneklerini bu sitede görebilirsiniz.

6- Google'ın haritalar servisini kullanmayanınız yoktur. Peki ya haritalarda otomobille dolaşanınız var mı? Denemek isteyenler için Google haritalar uygulaması üzerinden iki boyutlu araba sürebileceğiniz mükemmel bir site.

7- ingilizce makalelerinizin ve yazılarınızın doğruluğundan şüphe mi ediyorsunuz? hemen makalenizi bu siteye yükleyin, sizin için doğruluğunu test edip anında yanlışlarınızı bulsun.

9- herhangi bir internet sitesindeki uzun sayfaların, tek seferde ekran görüntüsünü almanızı sağlıyor.

11- aşırı eğlenceli bir site... dünya üzerinde tüm aksanlardan örnekler sunuyor özellikle ankara'yı dinleyin...

12- ruh halinizi seçiyorsunuz ve size ona göre film öneriyor...

13- istediğin dünya şehirini seçiyorsun, o şehirden bir radyo kanalı açıp arabayla geziyorsun... evde bunalınca azer bülbül eşliğinde londra sokaklarında arabayla gezmenizi sağlayan bir site...

14- bu bizim favorilerimizden... dünya tarihindeki herhangi bir dönemi seçip o dönemle ilgili yapılmış tüm filmlerin listesine ulaşabildiğiniz bir site

16- youtube'u direkt ingilizce öğrenme platformuna çeviren bir chrome eklentisi. bu eklenti ile tüm videolara istediğiniz dilde ve sayıda alt yazı ekleyebilir ve kelimelerin telaffuzlarını dinleyebilirsiniz

17- pratik yapmak istiyorum diyenler için istediğiniz zaman, istediğiniz kadar ingilizce konuşabileceğiniz bir bot.

18- Netflix Party arkadaşlarla beraber netflix izleme netflix party ile arkadaşlarınızla aynı anda film ve dizi izlerken netflix üzerinden sohbet edebilirsiniz. uzantıyı yükleyin ve izlediğiniz şeyin linkini arkadaşlarınıza gönderin. sohbet odanız hazır.

19- netflix'te olmayan özel kategorileri bulma linkin sonuna fotoğrafını bırakacağımız kategori kodlarını ekleyerek, virüs filmleri, hukuk filmleri, basketbol filmleri gibi netflix'te olmayan kategorilerde arama yapabilirsiniz.

20- netflix izleyerek yabancı dil öğrenme netflix'i yabancı dil öğrenme uygulamasına dönüştüren chrome uzantısı... alt yazıyı hem orjinal dil hem de türkçe olarak görebiliyorsunuz.

floodu okuyup beğendiyseniz, bu tarz içeriklerin daha fazla paylaşılabilmesi için hesabımızı takip ederek bizlere destek olabilirsiniz. teşekkürler🙏Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...